Apie mus

UAB "Drabužiai reklamai" įkurta 2005 metais. Įmonė importuoja kompanijų SOL‘S, NEOBLU ir UBAG gaminius, skirtus reklamai, renginiams, įvaizdžio formavimui, suvenyrams, profesinei veiklai bei sportui. SOL’S pristato savo naują kolekciją kiekvienais metais. Mes siūlome labai platų asortimentą – nuo standartinių  marškinėlių vyrams, moterims ir vaikams, polo marškinėlių, klasikinių marškinių iki šiltų džemperių ir striukių. Mūsų asortimentas taip pat pasipildė krepšių kolekcija – madingi ir patogūs krepšiai pirkiniams, sportui, kelionėms ir darbui. Siūlome Jums visiškai naują kepuraičių ir kilpinių rankšluoščių kolekciją. Taip pat turime labai kokybiškų sportinių rūbų ir  specifinių darbo rūbų kolekcijas su SOL’S prekiniu ženklu. Mūsų asortimento produkcija išskirtinė savo plačia spalvų gamą bei įvairių dydžių skale. Kai kurios pozicijos galimos skirtingomis 38 spalvomis. UAB „Drabužiai reklamai“ operatyviai ir greitai įgyvendins Jūsų užsakymus. Jūsų patogumui galime pasiūlyti šilkografijos ir siuvinėjimo paslaugas. Jums pageidaujant, užsakytas prekes galime pristatyti į Jūsų nurodytą vietą.

 

SOL‘S kompanijoje vienas iš pagrindinių prioritetų teikiamas gaminių kokybei. Ji analizuojama ir inspektuojama kiekviename gamybos proceso etape, naudojant tarptautinių sertifikuotų institucijų paslaugas.  SOL‘S įsipareigoja savo klientams, produkcijos gamybos bei pardavimo procesuose gerbti taisykles, kurios reguliuoja etišką elgesį, atsakomybę saugoti socialines vertybes ir aplinką.

 

Maloniai kviečiame atvykti į mūsų įmonės biurus Vilniuje ir Kaune. Čia galėsite apžiūrėti SOL‘S, NEOBLU bei UBAG produkcijos pavyzdžius, išsirinkti bei įsigyti Jus dominantį modelį.